4. REBELSTYLE COMPETITION

7.11.2021
 
 
Hala Věry Čáslavské, Pod Školou 447, Černošice, 252 28
 
 
 
SOUTĚŽ POŘÁDÁ
REBELS O.K. ROPE SKIPPING ŘEVNICE, z.s.
 
 
SOUTĚŽ JE ZAŘAZENA 
 
 
KONTAKTNÍ OSOBA
Mgr. Olga Kepková, tel: +420 728 268 947,  olga.kepkova@seznam.cz
Šárka Plazzerová, tel: +420 605 231 412
 
 
 
 

 

Této mezinárodní soutěže se letos zúčastnilo 6 rope skippingových týmů ze 3 evropských států. Své síly poměřili skokané z Astra Klánovice z Prahy, Burning Ropes z německého Beelitzu, Between z Nového Jičína, Mamut Skippers s Přerova, Szombathely z Maďarska a samozřejmě skokané z domácího týmu REBELS O.K.

 Poděkování patří nejen soutěžícím a organizátorům a rozhodčím, ale i dalším dobrovolníkům, kteří s nadšením pomáhali.  

 

 

 
 

Týmy, které se soutěže zúčastnily"

Rebels O.K.

Astra Klánovice

Between Nový Jičín

Mamut Skippers Přerov

Szombathely – Maďarsko

Burning Ropes – Německo Beelitz

 

 

 

VÝSLEDKY 4.REBELSTYLE COMPETITION

 

Stav bodového systému po 4. Rebelstyle Competition 2021 zde

Stav národních rekordů po 4. Rebelstyle Competition 2021 zde

 

 
PŘEKONANÉ NÁRODNÍ REKORDY ZÁSTUPCI REBELS O.K.
 

3.REBELSTYLE COMPETITION 11.5.2019

Organizátor: 

REBELS O.K. ROPE SKIPPING, z.s.

Organizační tým: 

Olga Kepková, Šárka Plazzerová, Jitka Pokorná, Petr Plazzer

Místo konání:

Černošice, Hala Věry Čáslavské

 

Této mezinárodní soutěže se letos zúčastnilo 10 rope skippingových týmů ze 4 evropských států. Své síly poměřilo 110 skokanů z Astra Klánovice z Prahy, Crazy Jump ze Slovenska, Jumpers United z Prahy, Skipping Boys z Prahy, Szombathely z Maďarska, Burning Ropes z německého Beelitzu, Jumpingons-TSV Waldtrudering z Mnichova, Between z Nového Jičína, The Saxon Kangaroos z německého Brand- Erbisdorfu a samozřejmě skokani z domácího týmu REBELS O.K. Poděkování patří nejen soutěžícím a organizátorům, ale hlavně skoro 40 ti dobrovolníkům, kteří s nadšením pomáhali.  

Rozdali jsme 210 medailí. 

 

Na 3.REBELSTYLE COMPETITION přijela i České televize, která na programu ČT 24 ještě v den závodu uvedla reportáž.

11.5.2019 ČT 24

 

16.5.2019 ČT Sport v regionech

 
 
 

 

Týmy, které se soutěže zúčastnily"

Rebels O.K.

Astra Klánovice

Jumpers United

Skipping Boys

Between Nový Jičín

Crazy Jump – Slovensko

Szombathely – Maďarsko

Burning Ropes – Německo Beelitz

Jumpingnos -TSV Waldtrudering – Německo Mnichov

Saxon Kangaroos – Německo Brand-Erbisdorf

 

Více foto  zde
 
O těchto závodech jsme psali v  REBELS ZPRAVODAJI č.2 na straně 2. 
 
 
 

VÝSLEDKY 3.REBELSTYLE COMPETITION

 

výsledky 1x180 zde
výsledky 2x30 + 2x30DU zde
výsledky 4x30 + 2x60 DD zde
výsledky 3x40 DD + 1x30 zde
výsledky FS PAIR zde
výsledky FS TEAM zde
výsledky FS DD SINGLE zde

 

Koděrová Barbora 

v disciplíně Single Rope Triple Unders, v kategorii do 15 let ženy za výkon 56 skoků

 

Dušková Sára 

v disciplíně Single Rope Triple Unders, v kategorii 16+ ženy za výkon 29 skoků

 

Arnold Aspen Nicol, Cajthamlová Daniela, Koděrová Barbora, Pathy Kateřina 

v disciplíně Single Rope Speed Relay, v kategorii do 15 let ženy za výkon 312,5 skoků

 

Buchalová Tereza, Dušková Sára, Dvořáková Veronika, Kvasničková Natálie 

v disciplíně Single Rope Speed Relay, v kategorii 16+ ženy za výkon 315 skoků

 

Cajthamlová Adéla, Pathy Kateřina 

v disciplíně Single Rope Double Unders Relay, v kategorii do 15 let ženy za výkon 154 skoků

 

Dušková Sára, Dvořáková Veronika 

v disciplíně Single Rope Double Unders Relay, v kategorii 16+ ženy za výkon 154 skoků

 

Cajthamlová Daniela, Lásiková Valerie, Stříbrná Veronika, Svobodová Amálie 

v disciplíně Double Dutch Speed Relay, v kategorii do 15 let ženy za výkon 262 skoků

 

Arnold Aspen Nicol, Buchalová Tereza, Dvořáková Veronika, Koděrová Barbora 

v disciplíně Double Dutch Speed Relay, v kategorii 16+ ženy za výkon 335 skoků

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<span "="">v disciplíně Double Dutch Speed Relay, v kategorii 16+ ženy za výkon 335 skoků